Жетістіктер

  Соңғы 3 жылдағы қалалық, облыстық, республикалық және халықаралық деңгейдегі ғылыми жұмыстар мен конференцияларға және әртүрлі жарыстарға қатысқан студенттердің жетістктері.

 

2018-2019 оқу жылы  

 

  1.  Держунина Екатериана- студентка группы ҚҚ-03-17, І-МЕСТО в республиканском творческом конкурсе для детей «Тәуелсіз елдің ұрпағы», номинация: литературное творчество;

Название работы: «Становление государства-становление национальной идеи», руководитель-Бекметова О.В.

  1. Камал Дидар- ҚР-01-18жк.тобының студенті. Республикалық «ХХІ ҒАСЫРДЫҢ ЖАС ҒАЛЫМЫ» ғылыми жобасына  қатысып, жүлделі орынға ие болганы үшін «ХХІ ҒАСЫРДЫҢ ЖАС ҒАЛЫМЫ»  МЕДАЛЬІМЕН және ГАРАМОТАСЫМЕН марапатталды. Жетекшісі: Тулешова С.Ж.
  2. Сабыров Каххар ЕТ-06-17у,  Махсутов С. ЕТ-01-15. «Worldskills Shimkent-2019» «Электроника» құзіреттілігі І-дәрежелі «Диплом». Есмаханбет Д.Т. ЕТ-06-17у,. Өмірбай Н.АЖ-01-15, ІІ-дәрежелі «Диплом». Сапарбай М.,  Ділдабек Н. ЕТ-06-17у ІІІ-дәрежелі «Диплом».
  3. Пазылбек Н Всероссийском конкурсе по физике « Великие физики и изобретатели» ЭРУДИТ онлайн І место, Амидова Аружан   ІІІ место. Әбдіхалық Марат, Сәтен Бақберген, Кулекеев Диас, Жахан Жәудір, Сатманова Балжан, Тургинбаева Жансая, Керімжанұлы Рауан, Пазилов Қайырхан, Досымбек Айгерим, Асқарова Сымбат Республикалық қашықтықтан олимпиадалар өткізу орталығы ІІ дәрежелі Жеңімпаз дипломы «Нұрлы болашақ» қашықтықтан олимпиадалар өткізу орталығы ұйымдастырған биология пәнінен ІІ орын. Таубай Әлғани, Таңірбергенова Ақтоты, Закирова Альбина Республиканский центр дистанционных олипиад по  химии ІІ место Диплом. Барат Бақдаулет, Абдуллаев Жамшид, Абдуллаев Жамшид биологии  ІІІ место Диплом.
  4. Сүлейменова Айша Үш тілді – қазақ орыс, ағылшын тілдерін жетік меңгерген жастар арасында өткізілген «Тілдарын-2019»  қалалық байқауы 1-орын. Андасов Ерасыл «Қазақ даласының ұлы тұлғалары» Республикалық интернет-байқауынан 3-дәрежелі диплом.

«Кірпіш қалау», «Құрғақ әдіс және сылақ жұмыстары»,  «Плитка қаптау»  құзыреттіліктері бойынша  өткен қалалық чемпионаттың нәтижелері Нарыев Жасурбек, Мекамұлы Кірпіш қалау І орын. Убайдулла Ғани, Рахымбай Абылай Мырзарахимұлы Айболұлы ІІ орын. Құрғақ әдіс және сылақ жұмыстары Дарханбай Дәйірбек Қанатұлы І орын,  Абдуллаев Ержігіт Қайратұлы ІІ орын. Плитка қаптаудан Дәуленбаев Арман Ержанұлы І орын, Өмірзақ  Дастан Нұрланұлы ІІ орын, Мамадияр Мелдеби  Екудаұлы  ІІІорын.    

  1. Студенттердің- 5-сәуір 2019 жылы Мирас университетінде қаржылық сауаттылық бойынша   жүлделі 2 орын иеленді.
  2. Өмірбай Нұрдос    Өңіраралық WorldSkills 2019, 2-орын.
  3. Нұрланқызы Нұрлы «Ұлы дала жастарының жаңғыру жолы» Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасында және 2018 жылдың 20 қарашасында жарияланған «Ұлы даланың жеті қыры» мақаласында қарастырылған мәселелерді насихаттау және жүзеге асыру мақаласында Құрметті теміржолшы, Социалистік Еңбек Ері Әуесхан Салықбаевтың 90-жылдық мерей тойына арналған студенттік республикалық ғылыми-теориялық конференция қатысушысы ҚҚ-02-18 тобының студентті Нұрланқызы Нұрлы сертификатпен табысталды.
  4. Сүлейменова А қалалық «Тіл дарын» 2019 байқауынан  І- орын

 

2017-2018  оқу жылы

 

Студенттердің «World skills Kazakhstan- 2018» әлемдік жұмысшы мамандығының чемпионатына Венгрия елінде Будапеш қаласына World skills чемпионатына ҚР-02-14 тобының студенті Төлеш Еркебұланға  жолдама берілді.

 

  1. Байқаулар- «Шеберлігіңді шыңда !»  шебер класты бекітілген жоспарға сай жүргізіп, «WorldSkills Kazakhstan-2018»  облыстық чемпионатқа жолдама алу мақсатында   жеңімпаздарды анықтау.

 

Құзыреттілік

Орын

Қатысушы

аты-жөні

Тобы

Тәлімгері

1

Кірпіш қалау

І

Убайдулла Ғани 

ҚР-02-16

Абилбекова А.

2

 Құрғақ әдіс

және сылақ жұмыстары

І

Дарханбай Дәйірбек

ҚР-03-15

Ибраимова Ұ.

3

Инженерлік графика CAD

І

Қалхозбек Азамат

ҚР-01-15

Мырзакулов Г.

4

Плитка қаптау

І

Әбдірайым Темірбек

ҚР-01-16ЖК

Мадиярова Г.

5

Төбелік жұмыстар

І

Әбдікерім Нұрбол 

ҚР-05-16у

Мадиярова Г.

І

Қаржау Нұрислам 

ҚР-06-17у

Мадиярова Г.

 

Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасы мен Оңтүстік Қазақстан облысының әдістемелік кабинетінің бірлескен 2017 жыл 11-12 желтоқсанда техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының базасында «Қазақстанның 3.0 жаңғыруы: бәсекеге қабілетті мамандар даярлауды жаңғырту» тақырыбындағы өндірістік шеберлер мен студенттердің WSK талабымен өткен облыстық чемпионатында  3 құзіреттілік бойынша төмендегі студенттер қатысты.

  • «Плитка жапсыру» құзыреттілігі бойынша Қалабаев Нұрмахан шебердің жетекшілігімен Қабылхан  Ғалымжан ІІ дәрежелі дипломымен марапатталды.
  • «Инженерлік графика (Auto CAD)» құзыреттілігі бойынша Абилбекова А.А. шебердің жетекшілігімен Мұратбек Ерсұлтан ІІ дәрежелі дипломымен марапатталды.
  • «Құрғақ әдіс және сылақ жұмыстары» құзыреттілігі бойынша Рысбеков М.Т. жетекшілігімен Дарханбай Дәйірбек ІІІ дәрежелі дипломымен марапатталды.

 

Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасы мен Оңтүстік Қазақстан облысының әдістемелік кабинетінің бірлескен 2017 жыл 11-12 желтоқсанда техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының базасында «Қазақстанның 3.0 жаңғыруы: бәсекеге қабілетті мамандар даялауды жаңғырту» тақырыбындағы өндірістік шеберлер мен студенттердің WSK талабымен өткен облыстық чемпионатында:

  1. Юсупов Ильяс Серікұлы (жетекшісі Қасымбекова Н.С.) ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.

2018 жылдың 25-28 сәуір аралығында  Шымкент қаласында өткен “WorldSkills Kazakhstan -2018” өңіраралық (Оңтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл облысы, Қызылорда облысы) байқауы өтті. Байқауға қатысқан студенттеріміз: «Желілік және жүйелік әкімшілік» құзыреттілігі бойынша:

1. Махсутов Сайдалихан Мұратханұлы (жетекшісі Баумуратова Диларам) жүлделі І орынды иеленді,

2. Өмірбай Нұрдос (жетекшісі Дусанова Айбала) жүлделі ІІІ орынды иеленді.

«Электроника» құзыреттілігі бойынша

1. Есмақанбет Данияр (жетекшісі Тумашбаев Сабит) жүлделі ІІ орынды,

2. Сабиров Кахоржан (жетекшісі Мауленова Мадина) жүлделі ІІІ орынды иеленді.

«Web дизайн» құзыреттілігі бойынша:

  1. Мухамеджанұлы Алтынбек (жетекшісі Аманова Феруза) жүлделі ІІІ орынды иеленді.
  2. Отырар кітапханасының ашылуының 5 жылдық мерейтойына арнап ұйымдастырылған шығармалар байқауына бірнеше студенттер қатысып мақтау қағаздарымен марапатталды.
  3.          Отырар кітапханасының ұйымдастыруымен  «Еркінбек Тұрысовтың «Темірлан» тарихы романындағы Әмір Темір бейнесі» тақырыбында өткен шығармалар байқауына АЖ-01-17 тобының студенті Алтынбек Жанель қатысып жүлделі орынды жеңіп алды.
  4.          Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының әдістемелік кабинетінің ұйымдастыруымен өткен  «Жастар және ғылым» тақырыбындағы техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары студенттерінің ғылыми-практикалық конференциясына белсене қатысқан АЖ-02-16 тобының студенті Байділлә Мадина «Латын әліпбиіне ауысу- заман талабы» тақырыбында ғылыми мақала жазып сертификатқа ие болды. Мақала «Жастар және ғылым» тақырыбындағы студенттердің ғылыми-практикалық конференциясының материалдары журналына жарияланды.
  5. «Экономика,құқық және ақпараттық-коммуникациялық технологиялар саласындағы инновациялар мен тәжірбиелік тұстары» атты Республикалық студенттік ғылыми-тәжірбиелік конференцияда І орын алған студент -Әтірбек Жанар,жетекшісі-Асильбекова Ғ,ІІІ орын алған студент-жетекшісі-Турдиева К,қатысқаны үшін марапталған студенттер-Алтынбек Асем жетекшісі-Бөгенбаева Р.
  6. 1. Дүйсен Шұғыла ЕА-01-15 тобының студенті ОҚО білім басқармасы «ОҚО әдістемелік кабинеті» «Жастар және ғылым» тақырыбындағы студенттердің ғылыми-практикалық конференцияда ІІ орын алды (жетекшісі Назарова Г.Т.).
  7. 2. Сейітхан Нұрсана ЕА-01-15 тобының студенті Аль-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университетінде өткен халықаралық конференциядан сертификат алды 27-29.04.2018ж.
  8. 3. Сейітхан Нұрсана  ЕА-01-15 тобының  студенті ОҚО білім басқармасы «ОҚО әдістемелік кабинеті» «Жастар және ғылым» тақырыбындағы студенттердің ғылыми-практикалық конференциясына ғылыми мақаласы жарық көрді және қатысқаны үшін сертификат алды (жетекшісі Назарова Г.Т.).
  9. 4. Полат Мадина ЕА-02-16 тобының студенті кәсіпкерлік негіздері мен қаржылық сауаттылық бойынша Шымкент қаласы мектеп пен колледж оқушылары арасында өткізілген олимпиаданың ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
  10.  (жетекшісі Назарова Г.Т.).
  11. 5. Қыдыралы Нұрғайым ЕА-02-16 тобының студенті кәсіпкерлік негіздері мен қаржылық сауаттылық бойынша Шымкент қаласы мектеп пен колледж оқушылары арасында өткізілген олимпиаданың ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
  12.  (жетекшісі Назарова Г.Т.).
  13. 6. Султанкулова С- ЕА-03-16 тобының студенті кәсіпкерлік негіздері мен қаржылық сауаттылық бойынша Шымкент қаласы мектеп пен колледж оқушылары арасында өткізілген олимпиаданың ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
  14.  (жетекшісі Сейдалы Б.П.).
  15.  7. Тян Е - ЕА-03-16 тобының студенті кәсіпкерлік негіздері мен қаржылық сауаттылық бойынша Шымкент қаласы мектеп пен колледж оқушылары арасында өткізілген олимпиаданың ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
  16.  (жетекшісі Сейдалы Б.П.).
  17. 8. Онгар А- ЕА-03-16 тобының студенті кәсіпкерлік негіздері мен қаржылық сауаттылық бойынша Шымкент қаласы мектеп пен колледж оқушылары арасында өткізілген олимпиаданың ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
  18.  (жетекшісі Сейдалы Б.П.).
  19. 9. Откурова К- ЕА-03-16 тобының студенті кәсіпкерлік негіздері мен қаржылық сауаттылық бойынша Шымкент қаласы мектеп пен колледж оқушылары арасында өткізілген олимпиаданың ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
  20.  (жетекшісі Сейдалы Б.П.).
  21. 10. Бандурко Критина – ЕА-03-15 тобының студенті «Экономикалық  білім беру жүйесінде бухгалтерлік және қаржылық пәндерді игеру мәселелері» тақырыбындағы бухгалтерлік және қаржы саласындағы  мамандармен кездесуге белсене қатысқаны үшін алғыс хатпен марапатталды (жетекшісі Калжанова Д.О.)
  22. 11. Кеңес Айгул ҚБ-01-15 тобының студенті «Экономикалық  білім беру жүйесінде бухгалтерлік және қаржылық пәндерді игеру мәселелері» тақырыбындағы бухгалтерлік және қаржы саласындағы  мамандармен кездесуге белсене қатысқаны үшін алғыс хатпен марапатталды (жетекшісі Кемпрекова Э.У.)
  23. 12. Бахрамова Анна ЕА-03-16 тобының студенті «Экономикалық  білім беру жүйесінде бухгалтерлік және қаржылық пәндерді игеру мәселелері» тақырыбындағы бухгалтерлік және қаржы саласындағы  мамандармен кездесуге белсене қатысқаны үшін алғыс хатпен марапатталды (жетекшісі Сейдалы Б.П.)
  24. 13. Кангелиди Лена КБ-02-15 тобының студенті «Экономикалық  білім беру жүйесінде бухгалтерлік және қаржылық пәндерді игеру мәселелері» тақырыбындағы бухгалтерлік және қаржы саласындағы  мамандармен кездесуге белсене қатысқаны үшін алғыс хатпен марапатталды (жетекшісі Шайзада Д.)
  25. 14. Тасман Құндыз ЕА-01-15 тобының студенті «Экономикалық  білім беру жүйесінде бухгалтерлік және қаржылық пәндерді игеру мәселелері» тақырыбындағы бухгалтерлік және қаржы саласындағы  мамандармен кездесуге белсене қатысқаны үшін алғыс хатпен марапатталды (жетекшісі Назарова Г.Т.)
  26. 15. Рахатқызы Лаура ЕА – ЕА-02-15 тобының студенті «Экономикалық  білім беру жүйесінде бухгалтерлік және қаржылық пәндерді игеру мәселелері» тақырыбындағы бухгалтерлік және қаржы саласындағы  мамандармен кездесуге белсене қатысқаны үшін алғыс хатпен марапатталды (жетекшісі Жайықова К.Т.)
  27. 25 қазан 2017 жылы Оңтүстік Қазақстан облысының әдістемелік кабинеті МКҚК-ның жұмыс жоспарына сәйкес «Жастар және ғылым» тақырыбында техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары студенттерінің ғылыми-практикалық конференциясына кафедра оқытушысы Утебаева Р.М. өзінің оқушысын, яғни, ЕТ-03-17жк тобының оқушысы Турпак Елизаветаны студенттердің ғылыми-практикалық конференциясына дайындап, қатыстырды. Студенттердің ғылыми-практикалық конференциясының қорытындысы бойынша Турпак Елизавета сертификатпен марапатталды және жазған «Формирование духовной и эстетической культуры в новом обществе» атты мақаласы конференцияның жинақталған материалдарының кітабына жарияланды.
  28. Қазан айында 2017 жылы «Роль Казахстана в глобальных инициативах» тақырыбы бойынша үздік эссе байқауы бойынша кафедра оқытушылары өздерінің оқушыларын дайындады. «Роль Казахстана в глобальных инициативах» тақырыбы бойынша үздік эссе байқауынан жүлделі орындар алған оқушылар:

I - орын  Изварина Светлана ҚР-04-17 тобы; (жетекшісі: Тургимбаева Г.Т.)

II - орын  Байлар Айжан ҚҚ-03-17 тобы; (жетекшісі: Еспенбетова Г.Ш.)

III - орын Салқынбек Айдана АЖ-02-16 тобы; (жетекшісі: Алиева Р.Б.)

  1. 27 наурыз айында «Тілдарын-2018» қалалық байқауына біздің колледждің 3 студенті қатысып, әр түрлі номинацияда алғыс хаттармен және сыйлықтармен марапатталды. Олар:

Қуаныш Аяжан ҚҚ-03-17 тобы (жетекшісі: Еспенбетова Г.Ш.);

Турсунқал Мақсат ҚР-03-17 жк тобы (жетекшісі: Еспенбетова Г.Ш.);

Турпак Елизавета ЕТ-03-17 жк тобы (жетекшісі: Утебаева Р.М.);

  1. 20 сәуір айында «Рухани жаңғыру» арнайы жобасының аясында кафедра оқытушылары кітап оқуға деген қызығушылықты дамытуға бағытталған «Лидер Reader ON» кешенді шараға өз оқушыларын дайындады. Осы шараға қатысқан оқушылардың ішінен айдың,

тоқсанның және жылдың ең үздік 13 оқырмандары тағайындалып, алғыс хаттармен марапатталды.

  1. Желтоқсан айында 2017 жылы 1-ші желтоқсан Тұңғыш Президент күніне және ҚР Тәуелсіздік Күніне орайластырылған шығармалар байқауы бойынша кафедра оқытушылары өздерінің оқушыларын дайындады. Жүлделі орындарды төмендегі оқушылар алды:

I-орын Улджабек Аружан ЕТ-03-17жк тобы(жетекшісі:Утебаева Р.М.);                                                                                            

  II-орын  Қуаныш Аяжан             ҚҚ-03-17 тобы (жетекшісі: Еспенбетова Г.Ш.);

  II-орын  Турпак Елизавета         ЕТ-03-17 жк  тобы (жетекшісі: Утебаева Р.М.);

  III–орын Қалдан Камшат            ҚР-05-17 тобы (жетекшісі: Турғымбаева Г.Т.);

  III–орын Зиябек Сланды             ЕТ-03-17 жк  тобы (жетекшісі: Утебаева Р.М.);

  III–орын Сабыр Алуа                  ЕТ-01-17 жк  тобы (жетекшісі: Турсунова Г.М.).

  1. Наурыз айында «1 наурыз – Алғыс айту» күніне арнап «Ынтымағы жарасқан Қазақстан» тақырыбына шығармалар байқауы бойынша кафедра оқытушылары өздерінің оқушыларын дайындады. Жүлделі орындарды төмендегі оқушылар алды:

I–орын Қожахмет Еркежан    ҚР-01-16 жк тобы (жетекшісі: Еспенбетова Г.Ш.);

II-орын  Амангелді Диана        ҚР-04-17 тобы (жетекшісі: Турғымбаева Г.Т.);

II-орын  Қаппарова Хадиша     ЕТ-06-17у тобы (жетекшісі: Алиева Р.Б.);

III–орын Сәбит Мұқасан          ҚР-02-17 жк тобы (жетекшісі: Бегежанова Э.С.);

III–орын Кенжебаев Әділжан ҚР-01-16 жк тобы (жетекшісі: Турғымбаева Г.Т.);

III–орын Нышанбаев Мадияр ҚР-01-16 жк тобы (жетекшісі: Еспенбетова Г.Ш.).

  

 

2016-2017 оқу жылы

 

 1.      Облыстық аймақтық чемпионатқа ҚР-02-14 тобының студенттері  Төлеш Еркебұлан, Сейтхан Есен, ҚР-03-15 тобының студенті Дарханбай Дәйірбек қатысты. «WorldSkills Kazakhstan-Жыл шебері-2017 республикалық чемпионатында өндірістік оқыту шебері Нұрмахан  Қалабаевтың жетекшілігімен  «Плитка жапсыру» саласы бойынша жоғары кәсіби шеберлігі мен біліктілігін іс жүзінде қолдана алғаны үшін ҚР-02-14 тобының студенттері  Төлеш Еркебұлан І дәрежелі дипломмен,  «Кірпіш қалау» саласы бойынша Сейтхан Есен ІІ дәрежелі дипломмен марапатталып,  жүлделі орындарға ие болды.

2.        Қалабаев Н. жетекшілігімен 2017 жылдың 2-5 мамыр аралығында болып өткен, ҚР-02-14 тобының студеті Төлеш Е.  Астана қаласында, Техникалық және кәсіптік білім мекемелерінің білім алушылары арасында өткізілген «WorldSkills Kazakhstan-2017» республикалық чемпионатында «Плитка жапсыру» саласы бойынша ІІ орын иегері атанды.

3.        т.ғ.к., доцент  Тағаев Н.С. жетекшілігімен 2017 жылдың 5-6  сәуір  күндері ҚР-01-15 тобының студенттері  С.Римов, С.Сабденов, Р.Бердібеков М.Әуезов атындағы ОҚМУ студенттердің ғылыми-практикалық конференциясында «Техникалық ғылымдар» секциясы бойынша  «Конструкция элементтерінің көлденең қимасының күрделі  беттерінің геометриялық сипаттамаларын есептеу тәсілі» тақырыбындағы баяндамасы үшін І орын иеленді.

4.        Жантұрсынова Л.А.  ҚР-02-15 топ тәлімгері, тобының студенті Жақсылық Қуаныш  Германия, Бремен қаласында өткен күрестен Әлем чемпионатында ІІ жүлделі орынға ие болды. 

5.         Г.К.Мадиярованың жетекшілігмен ҚР-05-16у тобының студенті Еркин Ұлжан «ХХI- ғасыр  Қазақстанның жұлдызды ғасыры» тақырыбындағы облыстық студент жастарының ғылыми конференциясына қатысып, «Іздемпаз студент» номинациясын иеленді.

Внутренная система колледжа

Контактная информация

Адрес: г. Шымкент,
ул. А.Байтурсынова
здание №23
телефон: 8 (7252) 21-28-43
Email: kep_dos@mail.ru

Полезные  ссылки

Copyright © knt-d 2019. Все права защищены.
политика конфиденциальности условия